KONST / Litografier / Färglitografi 16926140
nr 1692 6140
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, numrerad 324/350, blomster. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:36:57
7/4 18:23:21